Powiększenie rodziny o pełnego energii alaskana malamuta – przewartościowuje zasady każdego z domowników. Niezwykle inteligentny, radosny, beztroski, uwielbiający nawiązywać nowe przyjaźnie a nade wszystko kochający  swoją rodzinę - słowem najgrzeczniejszy i najmilszy pies na świecie.  Taki jest właśnie indywidualista Winter – główny bohater cyklu książek o grzecznym psie autorstwa Katarzyny Terechowicz i Wojciecha Cesarza. Na spotkanie z autorami przygód niezwykłego czworonoga zapraszamy w czwartek 27 kwietnia o godzinie 12:00 do Filii Nr 2 Iławskiej Biblioteki Publicznej.

Cykl przygód Wintera:

„Pamiętnik grzecznego psa”,

„Wakacje grzecznego psa”,

„Nowe przygody grzecznego psa”,

„Kocie kłopoty grzecznego psa”.

 Katarzyna Terechowicz jest absolwentką ASP w Warszawie i PWSFTiTv w Łodzi. Pisze scenariusze seriali telewizyjnych („M jak miłość”, Głęboka woda”) filmów fabularnych („Dzień kobiet”), a także animowanych filmów dla dzieci („Kosmiczna lekcja”). Jest współautorką książek dla dzieci: „Pamiętnik grzecznego psa”, (książka nagrodzona w konkursie literackim im. Astrid Lindgren, nominowana do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i umieszczona na złotej liście Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom), „Nowe przygody grzecznego psa”, „Wakacje grzecznego psa”, „Kiki ucieka z cyrku”, „Przygody Filipka”, „Ekoświrek, czyli bajka ekologiczna”, a także powieści dla dorosłych „Czego pragnie Maryla?”. Jej pasją jest ekologia. Kocha wszystkie psy na świecie.

Wojciech Cesarz jest artystą grafikiem, dyrektorem kreatywnym i artystycznym wielu tygodników i miesięczników. Jest współautorem „Pamiętnika grzecznego psa”, „Nowych przygód grzecznego psa”, „Wakacji grzecznego psa”, „Kiki ucieka z cyrku”, „Przygód Filipka”, a także powieści „Czego pragnie"

Facebook

Godziny otwarcia

poniedziałek: 1000 - 1800 wtorek: 1000 - 1800
środa: 900 - 1500
czwartek: 1000 - 1800
piątek: 1000 - 1800
sobota: 800 - 1500

Ilość odwiedzin


DzisiajDzisiaj6
WczorajWczoraj39
W tym tygodniuW tym tygodniu146
W tym miesiącuW tym miesiącu1624
ŁącznieŁącznie3358816