Ciepła opowieść o kobiecie, której przeszłość zgotowała najwspanialszą niespodziankę – pomogła odnaleźć własne miejsce na ziemi. To historia, o której pomyślisz: chciałabym, żeby była moja...

Kwilące niemowlę, ukryte pod biurkiem pewnego tragicznego dnia podczas powstania warszawskiego, zamknięty na cztery spusty sejf, przez czterdzieści lat strzegący powierzonej mu tajemnicy, otoczony sosnami stary dwór nad jeziorem, czekający cierpliwie na swoją właścicielkę... Przeszłość i teraźniejszość splatają się tu w chwilami dramatyczną, a chwilami pełną humoru opowieść pokazującą, że los potrafi się do nas uśmiechnąć nawet wówczas, gdy zupełnie tego nie oczekujemy.

źródło opisu: Pruszyński i S-ka

15 marca (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy Państwa na dyskusję o książce Marii Ulatowskiej „Sosnowe dziedzictwo” do Czytelni Ogólnej MBP, Iława, ul. Jagiellończyka 3.

Osoby zainteresowane udziałem w dyskusji zapraszamy w godzinach pracy biblioteki do Czytelni, gdzie otrzymacie Państwo książki. Klubowiczem może zostać każdy sympatyk i czytelnik biblioteki niezależnie od wieku czy rodzaju zainteresowań.

Aby uczestniczyć w klubie nie trzeba być znawcą literatury, gdyż nikt tutaj nie ocenia gustów czytelniczych i szanuje zdanie innych. Spotkania w DKK mają być okazją do miłego spędzenia czasu.

sobota: Nieczynne