14 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy Państwa na spotkanie z dwiema kobietami: Anną Balińską z jej najnowszą książką „Szczęście od jutra” oraz Emilią Bartkowską i jej fotografią.

„Szczęście od jutra” to powieść obyczajowa zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wątek miłosny przeplata się z kryminalnym. Szczęście miesza się z tragedią, a łzy radości w każdej chwili mogą zamienić się w czarną rozpacz. „Szczęście od jutra” to historia o prawdziwym życiu, to sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Szczęście dla każdego? Jasne, ale od jutra…

O autorce: iławianka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, z wykształcenia mediator rodzinny. Autorka „Pod pelargoniowym balkonem” oraz „Szczęście od jutra”. Tworzy również dwa blogi: www.konwenanse.blog.pl oraz annabalinska.blog.pl. Szczęśliwa posiadaczka psa- Floriana.

„Perspektywa” to kolekcja portretów kobiet, które swoją wrażliwością, siłą i odpowiedzialnością dodają wiary w spełnianie się marzeń. W obiektywie Emilii Bartkowskiej obraz odkrywa nie tylko charakter postaci, ale także jej piękno.

O autorce: mieszkanka wyspy Wielka Żuława, technik hotelarstwa, swoje miejsce znalazła w Warszawie, gdzie pracuje w laboratorium fotograficznym. Artystka zajmująca się fotografią analogową z duszą zaklinacza koni, która swój wolny czas poświęca koniom uratowanym przez Fundację Viva w Korabiewicach. Początkująca tancerka brzucha i doświadczona fotomodelka. Emilia prowadzi dwa blogi: bartkowskaphotography.blogspot.com oraz silije.blogspot.com.


Popatrzmy na świat z perspektywy dwóch pasji i dwóch niezwykłych kobiet.
 

Facebook

Godziny otwarcia

poniedziałek: 1000 - 1800 wtorek: 1000 - 1800
środa: 900 - 1500
czwartek: 1000 - 1800
piątek: 1000 - 1800
sobota: 900 - 1400

Ilość odwiedzin


DzisiajDzisiaj565
WczorajWczoraj722
W tym tygodniuW tym tygodniu2611
W tym miesiącuW tym miesiącu14587
ŁącznieŁącznie3177092